Asansörlü Taşımacılık

Evden Eve Nakliyat’ta son yıllarda oldukça yaygın tercih edilen araçlardan biri hiç kuşkusuz Asansörlü taşımacılıktır. Arslanlar Nakliyat olarak öncelikle her işin inceliği olduğu gibi asansörlü taşımacılığında bir çok detayı vardır. Müşterilerimiz öncelikle şunu bilmeli her isteyen kişinin eşyası asansörle taşınamayabilir. Bunun için öncelikle bina önünde asansörün yanaşabileceği bir boşluk olması gerekir. Ülkemizde çarpık kentleşme dolayısıyla birçok ev bina vb. yerde asansörün yanaşması mümkün olmamakta ve taşıma asansör ile yapılamamaktadır. Öte yandan karşılaşılan sorunlardan bir tanesi de asansör binanın yanına yanaşsa bile eşyaların alınacağı kapı veya çıkışın küçük olması ve bir çok eşyanın asansör ile taşınmasını imkânsız kılmaktadır.

Taşınma işinin asansör ile yapılmasını düşünüyorsanız lütfen Arslanlar Nakliyat Ekspertizlerine başvurun. Böylece hem müşterinin mağduriyeti önlenmiş olur hem de taşınma esnasında planlama sorunları ile karşılaşılmaz. Asansörlü veya asansörsüz taşımacılıkta personelin konusunda uzman olması önemlidir.

Neden Asansörlü Taşımacılık?

Kalite standartı

Taşımacılık da en önemli konu Arslanlar nakliyat şirketinin kalite standardıdır. Gönderdiği ekibin profesyonelliği ve kullandığı paketleme teknikleri ve paketleme malzemeleridir.

Unutmayın Arslanlar Nakliyat Size asansörlü taşımacılıkta özel seçenekler sunuyor…

Sıfır hasar

Taşınma sırasında Bina içinde oluşacak hasarları en az düzeye indirmek Asansörü olmayan yüksek katlı binalarda inip çıkma zamanını azaltarak daha hızlı olarak eşyanın taşınmasını sağlamak. Asansörlü Nakliyat Araçları hasar riskini azaltmak Asansörlü evden eve nakliyat ile bina sakinlerini rahatsız etmemek Bina içinde eşyaların zor çıkması durumun ortadan kaldırmak. Asansörle direk evin içine girerek taşınma süresinin kısaltmak. Asansörlü taşımacılık bazı yüksek binalar , dar koridorlar , girişi küçük apartman girişleri ile ilgili olumsuzlukları ortadan kaldırmak Bazı Bina Yöneticilerinin bina asansörünü kullanmaya karsı olması. Dar alanlarda taşıma yapılırken hem eşyaya hem binaya zarar vermesi durumu ortadan kaldırmak Asansörlü taşımacılık bina içi mesafeyi azaltıgı için işçilerin dikkatini arttırmak ve daha çok verim almak. Eşya taşıma işlemlerinde teknolojiden de yararlanmak.