Diğer Hizmetlerimiz

Fuar Taşımacılığı

Yurt içinde fuarlarda yer alan kişi yada kurumlara özel fuar mazelmelerinin ve standlarının taşınması ve nakliyesi hizmeti Arslanlar Nakliyat Tarafından verilmektedir.

Fuar malzemeleri alınacağı yerden titizlikle alındıktan sonra, fuar yerinde fuar stand malzemelerini önemli bir titizlikle kurulumu yapılır.

Daha sonra yetkili kişinin belirlediği yerlere fuar da sergilenecek eşyalar aynı şekilde önemli bir titizlikle yerleştirilir. Fuar bitiminde aynı şekilde titizlikle fuar stant malzemelerini ve sergilenmiş eşyaları aldığımız yere bırakıyoruz.

Bütün bu çalışmaları hızlı ve güvenli bir şekilde yapmaktayız .

Fuarlar zamanlı taşımanın önemli olduğu yerlerdir. bu yüzden müşterinin beklentisi doğrultusunda nakliye programının hazırlanıp bu program doğrultusunda taşımanın yapılması son derece önemlidir.

Demonte ve monte işleride firma talebi doğrultusunda tarafımızca yapılmaktadır.

Banka & Şirket Taşımacılığı

Banka taşımacılığı ve şirket taşımacılığında uzmandır. şirket ve/veya bankaya öncelikle bir expert gelerek bankadaki eşyaların envanterini çıkarmaktadır. envanterle birlikte Etüt çalışması yapılır ve anlaşma sağlanır ve sözleşme yapılarak taşıma kağıt üzerine dökülür. Bilgisayar kiosk, ve elektronik cihazlar avrupadan ithal pet graft kağıtlara sarılıp kolilere konur. Çelik kasa ve bankamatikler ise lift li araçlar vasıtası ile taşınır. taşıma esnasında banka veya şirket eşyaları geniş kapsamlı sigorta yapmaktadır. sigorta poliçesi taşıma günü banka görevlisine verilir. Olası bir hasar durumunda ise banka veya şirket direkt olarak sigorta acentası ile muhataptır.

Fabrika & Tesis Taşımacılığı

Prefabrik, çelik vb. yapı sistemleri ile kurulmuş olan fabrikaların başka bir yere taşınması durumunda, yapı sistemlerine hasar verilmeden yapı sökülür, yapı içindeki ve dışındaki ekipmanlar ve makineler sökülür, en uygun paketleme ve taşıma sistemi ile yeni yerine nakil edildikten sonra montaj işleri yapılır, kurulur ve tekrar çalışır halde teslim edilir.

Depolama Hizmetleri

Eşya Depolama Hizmeti arıyorsanız çok doğru bir yerdesiniz. Arslanlar Nakliyat ve Depolama Hizmetleri Müşterilerin memnuniyeti ile yıllardan beri sektörde zorlukları aşan tecrübesi ile Ev, Ofis, Fabrika Eşyalarınız itina ile muhafaza edilmektedir. Eşya Depolama hizmeti denilince aklımıza ucuza ve hijyenik olmayan hiç bir güvenceli ortamın olmadığı belgesiz kişilerle çalışmamaya dikkat edilmesini gerektiği siz değerli müşterilerimize belirtmek isteriz.

Öncelikle Eşya Depolama sistemi nasıl işler bunları size belirtmekte fayda var. Sizin bize ulaşmanız ile başlar öncelikle depolanacak eşyaların kaplayacağı alan teknik özelliklerini görmeden yetkililerimiz sizlere bir fiyat vermesi mümkün değildir. Sizlerin talebi üzere sizlere göndereceğimiz ekibimiz depolanacak eşyaların teknik özellik ve kaplayacağı yerin ebatlarına göre kalacak süre vs konular siz en iyi şekilde yardımcı olacaklarından şüpheniz olmasın. Tabiki size depolayacağınız eşyalara göre fiyat belirtileceği gibi bunların içerisinde sigorta, nakliye ücretleri tabi tutulacağını unutmamakta fayda var.

Son Olarak ise sizlerin eşyaları bizim değerli eşyalarımız yaklaşımı ile eşyalarınız eşyanın cinsine göre teknik özelliklerine göre paketlenir ve en iyi şekilde muhafaza edilebilecek şekilde sizlerinde görme şansı olduğu depolarımıza gönül rahatlığı Eşya Depolama Hizmetinden Faydalanabileceksiniz.

Asansör Kiralama

İnsaat, mobilya, reklam, nakliyat firmalarına asansör kiralanır.